eRmail

www.ermail.cz/link/22XcCXNAjCcmYXeJlmaA227acACYYYJN

Otravují Vás reklamy, které jsou VŠUDE?

www.ermail.cz/link/22XcCXNAjCcmYXeJlmaA227acACYYYJN

V dnešní době nás obklopují reklamy vpodstatě všude. V Televizi, Rádiu, Internetu, MHD na bilboardech v novinách atd. Také vidíte raklamy skoro v každé restauraci, v každém obchodě.

 

Dnešní trh je tak přesycen, že denně zpozorujeme stovky ne-li tisíce reklam aniž bychom to už vnímali.

 

A teď si představte, že z každé reklamy, se kterou se setkáte, dostanete nepatrně zaplaceno od reklamní agentůry, která reklamu zprostředkovala... za krátky čas byste byli o dost bohatší.

 

My vám za všechny naše reklamy zaplatíme.

 

Nebudeme vás zahlcovat zbytečnými informacemi o něčem, co Vás ani nezajímá. Služba eRmail.cz je most, který spojuje Zajímavé nabídky a informace mezi Firmou a Spotřebitelem formou emailové reklamy. Za každou reklamu, kterou nám Firma nebo společnost zaplatí, my zaplatíme Vám (naším Registrovaným uživatelům)

 

Nikdo se s váma o peníze z Reklamy nepodělí, My ANO!!!

Co je to eRmail?

eRmail je služba, která díky reklamním kampaním od zadavatele (Firmy) rozdělí část zisku mezi uživatele, kteří na danou reklamu kliknou a popřípadě si ji prohlédnou nebo přečtou. Tato služba je zcela bezplatná a nezávazná. Záleží jen na Vás, zda, kdy a kolik budete chtít vydělávat. Samozřejmě miliony Vám naše službá nevydělá, ale představa, že si díky eRmail.cz vyděláte třeba na dovolenou nebo na luxusní dárek v hodnotě několíka tisícikorun, je nádherná.

 

FIRMY PLATÍ ZA REKLAMU NÁM -> MY PLATÍME ZA REKLAMU VÁM

 

eRmail který obdržíte většinou obsahuje text nebo obrázek, který vám poskytne informaci o dané reklamě, tím získáte přehled o Slevách, Novinkách, Produktech a Službách na českém trhu a dostanete za to navíc zaplaceno.


Trh je přesycen reklamami ,které vidíte všude a nikdy jste za tyto reklamy neobdrželi ani halíř. My se snažíme změnit celkový pohled na marketing tím, že za každou reklamu, kterou si od nás přečtete, dostanete zaplaceno.

5 Důvodů proč to zkusit

Důvodů, proč zkusit službu eRmail.cz, je mnohem více než pět, ale jeden z Hlavních důvodů je ten "Proč nechávat vydělávat reklamní agentury a reklamní agenty ,když koncoví spotřebitelé jsme My Všichni"

 

Díky eRmail.cz si můžete během jednoho roku našetřit poměrně zajímavou částku peněz, za kterou můžete třeba odcestovat na dovolenou.

 

100,- Kč za registraci

Ihned po registraci vám automaticky na váš účet připíšeme 100,- Kč. Registrace vám přiton nezabere více něž několik sekund.

 

Až 5,- Kč za každý eRmail

Představa že získáte 5Kč za každé otevření eRmailu, který od nás obdržíte, je zajisté lákavá. To ale ještě nevíte, že Program Doporuč vám umožní tuto částku až ztrojnásobit. To už ale záleží i na vaších doporučených známých a na tom, do jakého LEVELU se dostanete. Postupem času se totiž můžete díky Upgradu a doporučení vypracovat na opravdu zajímavé finanční ohodnocení. Představte si že denně od nás získáte 1 až 5 eRmailů. Zde si spočítejte k jaké finanční částce se můžete dopracovat za rok. Níže se dozvíte víc...

 

Můžete zvýšít zisky až o 200%

Navášit své zisky až o 200% lze velmi snadno pomoci našeho systému doporuč. Kdykoliv vámi doporučený uživatel přečte náš eRmail, vy jste okamžitě vydělali peníze aniž byste cokoliv dělali. Těchto doporučených budete moci mít až 20 najednou.
Ve vašem uživatelském účtě můžete vždy přehledně sledovat, kolik vám vaší doporučení již vydělali peněz.

 

Přehled o Slevách, Novinkách, Produktech a Službách na českém trhu

 

Zajímáte se o Novinky? Zajímají Vás třeba hromadné slevy nebo zajímavé slevy na elektroniku? Zajímají Vás i jiné Produkty? Zajímate se taky i výhodné Služby nebo stránky, které Vám mají co nabídnout?

 

TAK ZDE JSTE SPRÁVNĚ!

 

Je mnoho zajímavých Novinek, Slev, Produktů ,Služeb a Informací na které běžně nenarazíte, nebo se o nich nemáte jak dozvědět.

 

eRmail.cz Vám tyto informace poskytne a navíc Vám za to zaplatí.

 

Až 100,- Kč za každý dotazník


Vyplňování dotazníků na naších stránkách je další výborný způsob, jak si přivydělat. Odpovězením na pár otázek si můžete vydělat až 100Kč. Výše vaší odměny vždy záleží na obsáhlosti dotazníku.
Dotazníky jsou zcela anonymní.

Jak začít vydělávat

Vydělávat začnete už tím, že se u nás zaregistrujete. Stačí pouze vyplnit vaší emailovou adresu do oranžového pole a kliknout na talčítko "registrovat". Tím si vyděláte svých prvních 100,- Kč.


Po registraci vám zašleme email, kde budou informace o tom, jak se přihlásit do vašeho účtu na stránkách eRmail.

Co se bude dít po registraci

Po registraci vám na váš email zašleme informace, kde se dozvíte jak nejlépe vydělávat aniž byste cokoli dělali, jakými postupy můžete své zisky ještě zvyšovat a další.

Samozřejmě pokud se Vám nebude na našem portále líbit, můžete se kdykoli odregistrovat.

Vše je zcela zdarma a jediné "riziko" je, že si vyděláte nějaké peníze :)

 

 

www.ermail.cz/link/22XcCXNAjCcmYXeJlmaA227acACYYYJN